Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Browina - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*******biuro na mokrem********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 15 m- jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy blisko wielu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,20 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niewielkiego, ale za to przytulnego mieszkania, znajdującego się na Bydgoskim Przedmieściu - trafiłeś idealnie! :dla kogo: w mieszkaniu dobrze poczuje się singiel lub para, student.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń(Browina + 16 km)

15 770 zł830 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 830 m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa ,rampa. Wysokość ok 7m. Możliwość przystosowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²18 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia garaż zlokalizowany na Osiedlu Zielony Zakątek przy ul. Watzenrodego - jar w Toruniu. Garaż jednostanowiskowy, samodzielny , oświetlenie - 2 lampy led, posadzka wyłożona kostką.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na parterze Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Małe Garbary. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przestawiam Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu w samym sercu Toruńskiej Starówki! Lokal usytuowany przy Rynku Staromiejskim, może być użytkowany jako biuro, gabinet kosmetyczny, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Chrobrego,Toruń(Browina + 16 km)

64,10 zł/m²39 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 39 M W nowoczesnym biurowcu! bez mebli! od zaraz! Do wynajęcia biuro o powierzchni 39 m kw. na parterze , z dużymi przeszklonymi witrynami na 2 ścianach. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Mokre,Toruń(Browina + 16 km)

24,34 zł/m²608 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieruchomość komercyjna, położona w świetnej lokalizacji na osiedlu Mokre. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 608m2, w skład której wchodzi : - budynek biurowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Chrobrego,Toruń(Browina + 16 km)

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na wynajem lokale biurowo-magazynowe, położone na parterze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Powierzchnia biurowa na parterze 450m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Browina

Browina,kujawsko-pomorskie

3 000 zł640 m² 4,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę budynki gospodarstwa rolnego. W budynkach odbywała się hodowla trzody chlewnej,która zakończyła się około 3 lata temu. Budynki wynajmę z przeznaczeniem na hodowlę lub jako.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij